A

Ayşenur Balcı

Ayşenur Balcı Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Ayşenur Balcı, 23 Ağustos 1994 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan daha sonra Açıköğretim Üniversitesinde öğrenimine devam etmektedir. İstanbul’da yaşamaktadır.

1,72 boyunda ve 52 kilo olan Ayşenur e sahiptir. Ayşenur modellik ve mankenliğin haricen oyunculuk ve dans ile de ilgileniyor.

2013 yılında karikatürist Yılmaz Arslantürk‘ün çizgi romanından uyarlanan ve baş rolünde Tim Seyfi‘nin oynadığı “Otisabi” adlı dizi filmde oynamıştır. 2014 yılında Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya‘nın oynadığı “Kiraz Mevsimi” adlı dizide rol almıştır.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı müsabaka programına katıldı.

Sunuculuğunu Hikaye Serter‘in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Ezgi Beyler, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Epilepsi Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarıştı.

Ayşenur Balcı, 25 Ekim 2014 tarihinde yarışmadan elendi.

Elendikten sonra yine Show TV‘de yayınlanan ve Çağla Şikel ve Alişan‘ın sunduğu “Her şey Dahil” programına konuk olan Ayşenur Balcı, nefesleri kesen dans performansı ile ayrıca stüdyodakileri hem de ekranları başındakileri büyüledi. Keza bu performanstan daha sonra sosyal medyada da oldukça Gündem oluşturdu.

Nihat Doğan‘ın davetli jüri üyesi olduğu 17 Kasım 2014 tarihinde jürinin oyları ile Bu Tarz Benim yarışmasına geri döndü.

7 Aralık 2014 tarihinde “Bu Stil Benim” adlı yarışmaya Metin Arolat misafir jüri üyesi olarak katılırken Emine Ün de şarkıları ile geceye renk katacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Alain Delon

20 Aralık 2014 tarihinde yapılan “Bu Stil Benim” final gecesinde birinciliği Aycan Nurcan Şencan kardeşler aldı. jüri oylamasında Ayşenur Balcı veEzgi Efendiler ile birinciliği paylaşamayan ikizler, ardındaki noter huzurunda açıklanan SMS oylamasının sonuçları ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan’ı birinci yaptı. Ayşenur Balcı ikinci, Ezgi Baylar üçüncü oldu. İkizler Aycan ve Nurcan 100 bin liralık büyük ödülü aldılar.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Hikaye Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Beyler, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Samimi Olarak, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Plato, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan birincil eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi. 25 Aralık 2015 gecesi yapılan final elemesinde birinciliği Ayşenur Balcı alarak büyük ödülün sahibi oldu.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Hikaye Serter’in sunumu ile başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Açık Fikirli (Fenomen), Iftihar Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kiraz Mevsimi (TV Dizisi)
2013 – Otisabi (sekreter) (TV Dizisi)

Arananlar:
Ayşenur balcı vkhttps://www biyografirehberi com/etiket/aysenur-balci-18-ifsa/https://www biyografirehberi com/etiket/aysenur-balci-18-vk-izle/https://www biyografirehberi com/aysenur-balci/Unlu ıfsa hıkayesı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı