J

Jessica May

Jessica May Biyografisi

Başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakterini canlandırmaktadır.

Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity, Paraná, Brezilya’da doğmuştur. Tam adı Jessica May Drociunas’dır. Annesi hoca, babası ise çiftçidir.

Lise eğitimini Brezilya’da tamamladıktan sonra Üniversitede Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanmasına karşın oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiş ve bambaşka reklam filmlerinde uzun vakit tayin aldıktan sonradan Türkiye‘deki Yeni Gelin projesiyle televizyon dizisine başlamıştır.

2010 yılında Türkiye’ye gelen Jessica May, birkaç reklam filminde oynadıktan sonradan Brezilya‘ya geri döndü. sonradan dizi teklifi alıp tekrar Türkiye’ye dönen Jessica May, 2011 yılından beri İstanbul, Beşiktaş’da ikamet etmektedir. Kitap okumak ve cet binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlüdür.

Jessica May, fotoğrafçı Hüseyin Kara ile beraberdir. 2018 yılının Temmuz ayında evlenmeyi planlamışlardır.

2017 yılında Show TV‘de yayınlama hayatına başlayan ve başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Ümit Yesin ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – 2018 – Yeni Gelin (Bella Öztürk Bozok) (TV Dizisi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   James Spader
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı