Z

Zafer Mete

Başarı Mete Biyografisi

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Yonca ve Yeliz adlarında iki kız kardeşi vardır. Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu.

2014 yılında Bessına katıldı. Galatasaray taraftarı olan Zafer Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Zafer Mete da gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın oluşturacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Başarı Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) e sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonradan ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle hekim raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Muafiyet Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışan adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

15 Nisan 2016 tarihinde yapılan Survivor 2016’nın konsey gecesinde Başarı Mete’nin Semih Öztürk ile kavgasından dolayı Galibiyet Mete’nin diskalifiye olduğunu açıklandı.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sezon ilk bölümü TV8‘de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, diğer bir şehirde geçecek fazla zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Başarı Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde ekipler aralarında oynanacak olan oyunu şampiyon bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Prof.Dr.Zeliha Tufan Koçak
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı