A

Abdullah Kavukcu

Abdullah Kavukcu Biyografisi

Abdullah Kavukcu, 1973 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Erzincan’da okuduktan sonra kazandığı Anadolu Lisesinde okumak için İstanbul’a geldi. bununla birlikte ticareti öğrenmesi için babasının açtığı markette çalıştı. daha sonra Kapalıçarşı’da ticari yaşamına devam etti.
Kapalıçarşı’da edindiği ticari deneyimleri so yatırımlarla adından laf ettirmeye başlayan Abdullah Kavukcu’nun ismi o yıllarda meslek hayatında yakaladığı başarılar ile anılmaya başladı.

Abdullah Kavukcu; 2002 yılında Haluk Okutur ve Mehmet TARAKCI ile birlikte Simit Sarayını kurdu. 2009 yılında yeni bir yatırım olarak Türkiye’de ilk olarak otoban Avm projesini gerçekleştirerek Parkshop Avm’yi hizmete açtı.

2012 yılında Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Abdullah Kavukcu bununla beraber Kavukcu Grup Idare Heyeti Başkanlığı görevini sürdürmekte, şirket bünyesindeki inşaat, gıda, yönetim ve danışmanlık gibi bambaşka is kollarıyla da faaliyet göstermektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Abdullah Kavukcu meslek hayatının yanı sıra ayrı sosyal mesuliyet projelerinde de yönetici olarak yer almaktadır.

Abdullah Kavukcu, 3 Temmuz 2011 tarihinde SKY Türk spikeri İlkin Ündeş ile a evlendi. 2 çocukları vardır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Alp Kavasoğlu
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı