A

Anıl Karakurt

Anıl Karakurt Biyografisi

Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Anıl Karakurt, 1 Mayıs 1980 tarihinde istanbul’da doğmuştur. istanbul’da yaşamakta ve evlidir. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanı olarak çalışmaktadır.

Erzincanlı SAS Komandosu babair annenin 3 oğlundan en küçüğüdür. Çocukluğunda, babasının görevi gereği bir çok ilde bulunan Anıl Karakurt, minik yaşlardan beri bir fazla sporla uğraşmış ve hala uğraşmaya devam etmektedir. Futbol, Yüzme ve Dalış ile amatör lisanslı olarak ilgilenen Anıl Karakurt, aynı zamanda Basketbol, Windsurf, Wakeboard, Snowboard ve Cross’u hobi olarak gerçekleştirmiştir. Anıl Karakurt, son yıllarda Karavan, Kampçılık ve Doğa sporlarına yönelmiştir. 10 yılı aşkın süredir devam ettiği Loadmaster’lık görevi gereği dünyanın bir fazla yerine gitmiş, bir fazla kültürle tanışmıştır.

Anıl Karakurt, 2010 yılında Asuman Krause’nin sunduğu “Fear Factor” yarışmasına katılmıştır.

Anıl Karakurt, 2006 yılında evlenmiştir.

2017 yılı Survior’da 23 Ocak 2017 tarihinde Fulya Şahin adlı yarışan elenirken, Acun Ilıcalı, yarışmaya 3 ismin daha katılacağını açıkladı. Bunlar Anıl Karakurt, Fatih Hürkan ve Sadin Bakır adlı yarışmacılardır.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

16 Mayıs 2017 tarihinde Anıl Karakurt, yarışmadan elendi.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Aysel Uçkan
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı