A

Aslıhan Manas

Aslıhan Manas Biyografisi

Aslıhan Manas, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Berkeley Üniversitesi Milletlerarası Halkla İlişkiler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesi Marka Yönetimi, Markayı Kurum Faaliyet ve Davranışlarına Entegre Etme konuları üstüne uzmanlık ve eğitmenlik eğitimleri aldı.
Aslıhan Manas, kariyerine, 2000 yılında TAV Holding’de Halkla İlişkiler uzmanı olarak başladı. TAV Holding Yönetim Kurulu Ofis Müdürü olarak uzun yıllar tayin yaptı ve 2017 yılında TAV Holding’in Technologies Kurumsal İletişim ve Marka Müdürlüğü’ne atandı. Profesyonel iş hayatına devam ederken, Brendwood Üniversitesi’ndeki Kurumsal İletişim ve Etkinlik Yönetimi programlarından başarı derecesi ile mezun oldu.

2019 yılında ERUS Group ve İştiraklerinin Kurumsal İletişim ve Idare Direktörlüğü görevini üstlenen MANAS, bu çerçevede iletişim stratejilerinde tamlık oluşturulması ve gerçekleştirilmesi için medya ilişkileri, faaliyet ve şeref yönetimi, sürdürülebilirlik aksiyon planları, kurumsal kimlik ile tasarım süreç ve faaliyetlerinin idare konularında çalışmaktadır.

Amerika’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve “Academy of Interactive and Visual Art göre” gerçekleştirilen “DaveyAwards” yarışmasında 1.lik ödülüne bedel görülen birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) üyeliğinin yanında Psiko-Onkoloji Derneği Idare Heyeti Üyesi olan Manas, iyi derece İngilizce bilmektedir.

Twitter : https://twitter.com/AslihanManas

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Audrey Tautou
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı