B

Bahar Şahin

Bahar Şahin Biyografisi

2017 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Kayıtdışı” adlı dizide (İnci) karakterini canlandırdı.

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonradan İstanbul’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okullu iken okulun tiyatro ekiplerine katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil oldu.

Oyuncu Ufuk Özkan teyzesi Nazan Güneş’in eşidir.

İstanbul’da iken bir gece ailecek akşam yemeğinde iken yapımcı Arzu Eğmir ile kısmet eseri tanışıp ardından “O Yaşam Benim” dizisinin yönetmenlerinden Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Yaşam Benim” dizisinde oynamaya başladı.

Bir dergiye gönderdiği fotoğraflarla birinci oldu ve kapakta yer aldı.

Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldıktan daha sonra 2016 yılında Fox Tv’de yayınlanan başrolü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “O Yaşam Benim” dizisinde 4 sezon müge karakterini oynadı. O Hayat Benim dizisinden ayrıldıktan sonra TRT1’de yayınlanan “Lise Devriyesi” adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2017 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı “Kayıtdışı” adlı dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve İsmail Hacıoğlu, Bahar Şahin, Serdar Orçin, Rutkay Aziz, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Tugay Mercan, Kadim Yaşar, Müge Boz gibi oyuncular yer almaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Kayıtdışı (İnci) (TV Dizisi)
2017 – OHA Diyorum (Sinema Filmi)
2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi)
2016 – Pepee: Birlik Zamanı (Liko -Seslendirme) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – O Yaşam Benim (Toplam 4. Sezon) (Müge) (TV Dizisi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Boran Kuzum
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı