B

Bahar Sevinç

Bahar Mutluluk Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında yarışacak.
Bahar Sevinç, 1996 yılında doğmuştur. Annesinin adı Sibel Saracoğlu’dur. Lefkoşa Atatürk Meslek Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğraf Alanında okudu. Üniversite eğitimini tamamladığı KKTC, Girne’de Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünden 2019 yılında mezun oldu

Bahar Sevinç, 2018 yılında Ankara’da düzenlenen 14. Ufak Hanımlar Ufak Beyler Milletlerarası Çocuk Tiyatroları Festivali’nde; Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü oyuncuları olarak 29-30 Nisan 2018 Tarihlerinde “Ormandaki Süpriz” oyunu ile sahneye çıktı. Keza 25 Nisan 2018 tarihinde Levent Suner yönetmenliğinde İtalyan yazan Dario Fo’nun “Bayan Oyunları” adlı tiyatro oyunu ile Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü sahnesinde Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü dördüncü sınıf öğrencileri oyuncuları olarak bu oyunda da oynadı.

Yoga eğitmenliği yapan Bahar Mutluluk, bununla beraber Pilates ve Fitness eğitmenliği de yapmaktadır.

18 Ocak 2021 tarihinde yedeklerden yarışmaya katılan Bahar Mutluluk, Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında yarışacak.

9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşısında; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Övünç Karaoğuz, Uzlaşma Özbek, Merve Okumuş (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Belirli Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Birce Akalay
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı